Taborjenje v Goriškem centru
23. 06. 2026 / Druženje in rekreacija
Prejšnji vikend smo na vrtu goriškega centra priredili pravo taborjenje.
Prejšnji vikend smo na vrtu goriškega centra priredili pravo taborjenje.
9 uporabnikov je vikend preživelo na prostem - nekateri so se preizkusili v vlogi kuharjev, drugi so si privoščili pravi dopustniški počitek, našli pa smo čas tudi za športne igre. Večer se je zaključil s koncertom presenečenja – obiskal nas je Ansabel ikebana in nam polepšal večer.
Zahvaljujemo se Civilni zaščiti Nova Gorica za šotor in ležišča, PGD Nova Gorica za posojene klopi in mize, Hotelu Lipa za podarjen led ter Goriškim tabornikom – Rod soških mejašev za pridne roke, ki so postavile šotor.





